• Wyobraź sobie zajęcia językowe,
  na których Twoje dziecko uczy się w małej grupie, dostosowanej poziomem.
  W grupie, którą lubi, z lektorem, który zawsze znajdzie chwilę,
  by sprawdzić, jakie postępy robi uczeń.
 • Co chwilę słychać radosny śmiech dzieci i lektora.
  W zasadzie nie wiadomo kiedy mija godzina zajęć.
  „Już koniec? Już mamy iść do domu?
  – to chyba najczęstsze pytanie, jakie słyszymy od dzieci.

Zapraszamy Twoje dziecko do nas na zajęcia, gdzie będzie czuło komfort nauki.

Gdzie szybko odkryje, że nauka języka obcego może być łatwa, przyjemna i radosna. Do szkoły, gdzie pozna nowych rówieśników, którzy będą kolejnym argumentem za tym, by w życiu otwierać się na znajomości i kultury.

Do szkoły, która ośmieli Twoje dziecko, by zaczęło mówić w języku obcym. Szkoły, która daje szansę na spokojny rozwój każdego dziecka.

W klasach wczesnoszkolnych

kładziemy nacisk na naukę intuicyjną – tworzymy sytuacje z życia wzięte, wykorzystujemy prawdziwe rekwizyty, badamy każdym zmysłem.
Powoli wdrażamy dzieci do nauki systemem szkolnym, by ułatwić im przejście do etapu wyższych klas szkoły podstawowej.

Podręczniki, z jakich korzystamy, głównie wydawnictwa National Geographic Learning, przeznaczone wyłącznie dla szkół prywatnych, pomagają rozwijać wszelkie umiejętności językowe, ale i ciekawość świata.

Od klasy czwartej

stopniowo rozpoczynamy przygotowania do form pisemnych egzaminów, np. wymieniając się kartkami z innymi szkołami językowymi ze świata!

Dużo gramy, jeszcze więcej rozmawiamy i słuchamy.

Od klasy siódmej

obok aktywności rozwijających codzienne umiejętności komunikacyjne pojawiają się testy diagnostyczne i trening technik egzaminacyjnych, by mieć pewność, że wszystko jest dla Słuchaczy jasne, jeśli chodzi o formułę egzaminów państwowych.

Bardzo nam zależy, by nasi Słuchacze byli jak najlepiej przygotowani do egzaminów, bo od tego zależy często wybór kolejnej szkoły. Dlatego grupy egzaminacyjne w ofercie otrzymują dodatkowe godziny, które mogą zrealizować w czasie okołoświątecznym i w ferie oraz przed samymi egzaminami.

WCIĄŻ MASZ WĄTPLIWOŚCI?

Nauka z nami jest ciekawa. przyjemna. skuteczna!

Istniejemy na rynku już ponad 15 lat i mamy świetną reputację wśród naszych uczniów i ich rodziców!

Nasza filozofia opiera się na umiejętnym i skutecznym łączeniu tego, co koniecznie z tym, co przyjemne. W zajęcia wplatamy nowoczesne technologie, nie jest dla nas problemem prowadzenie zajęć zdalnych czy hybrydowych, jeśli jest taka konieczność.

Pracujemy w oparciu o ksiązki współtworzone przez National Geographic, co zapewnia piękną oprawę graficzną, ale i bogate treści.

Od 2020 roku dajemy naszym Kursantom możliwość pracy w dowolnym trybie. Ewentualna choroba czy kwarantanna nie uniemożliwiają uczestnictwa w zajęciach.